Ventes live - Lot 462
Fata Morgana.
Gent, Ergo Pers; Antwerpen, De Slegte, 2005
€ 200 / 300
4to.
Orig. grijze omslag. Mooi ex.
9 gedichten van Gerrit Komrij, geïllustreerd met een frontisp. (ets) gesign. door Hugo Claus. Oplage van 63 ex. Eén van de 54 genum. ex. (nr. 23), met een handgeschreven gedicht van Komrij getiteld "Goochelen". Gesigneerd in colofon door auteur en illustrator. Bijgevoegd: Claus, Hugo - Sporen. Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. 4to. Orig. uitgeversomslag. Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 172. (2 vol.)