Ventes live - Lot 266
Diploma XVIIe Gouwfeest Mechelen.
Mechelen, Steendrukkerij Ed. Van den Bossche, 1913
€ 150 / 200
Chromolitho affiche, +/- 67,5 x 47 cm, velijn papier; gemonogr. en omcirkeld.
"Deugd en vreugd", afgebeeld is de H. Joris die de draak doodt. In de achtergrond de St. Romboutstoren. Bijgevoegd: Dujardin, Edward - Conscience-dag 11 Augustus 1912. Originele chromolitho affiche, Antwerpen, F. Stockmans & C°, 47 x 62 cm (enkele marg. scheurtjes, scheurtjes op vouwen versterkt). Uitgegeven door de "Bond Antwerpen Vooruit" en het "Conscience Comiteit". Met portret van Conscience. -Toussaint, Fernand - [Dame in het rood]. Chromolitho, 60 x 45 cm, 2 ex. - Waldemar, A. - 3 romantische scènes. Chromolitho's, 42 x 52 cm (blad). - Niet gesign. - Dame met rode hoed. - Id. - Dame met vederhoed. Chromolitho's gedrukt door O. De Rycker S.A., 2 ex. + 8 andere affiches. (18 st.)