Ventes live - Lot 60
[BR]
Hymen. Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille.
Amsterdam, Amstelveen, Sud/ De 3 Gratiën/ AMO, 1987
Prix de marteau: €
500
€ 200 / 300
Oblong 8vo; 13 pl.
Bordeaux linnen uitgeversband, vlakke getitelde rug. In originele grijze papieren hoes (zeer licht gebruikt).
1ste druk. Met 13 tekeningen, waarvan 4 in kleur en een orig. genum. (13/165), gesign. en gedateerde kleurets door Corneille. Oplage van 180 genum. ex. 1 van de 165 op Pollux (nr. 13). Gesigneerd in potlood door Hugo Claus en Corneille.