Ventes live - Lot 60

[BR]

CLAUS, Hugo; CORNEILLE

Hymen. Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille.

Amsterdam, Amstelveen, Sud/ De 3 Gratiën/ AMO, 1987

€ 200 / 300

Laisser une enchère

* 2% de commission en ligne en plus de notre commission de 28%

Oblong 8vo; 13 pl.

Bordeaux linnen uitgeversband, vlakke getitelde rug. In originele grijze papieren hoes (zeer licht gebruikt).

1ste druk. Met 13 tekeningen, waarvan 4 in kleur en een orig. genum. (13/165), gesign. en gedateerde kleurets door Corneille. Oplage van 180 genum. ex. 1 van de 165 op Pollux (nr. 13). Gesigneerd in potlood door Hugo Claus en Corneille.

Lot 60

CLAUS, Hugo; CORNEILLE