Ventes live - Lot 223
De vliegende Hollander. Deel een. Het boegbeeld van Aquamarijn. Lithografieën van Frank-Ivo van Damme
S.l., Joke van den Brandt, 1980
€ 100 / 150
Plano.
Los, in blauw-groene linnen map vervaardigd door Handboekbinderij A.C.G. Koningin Fabiola Deurne. Mooi ex.
Editie gekalligrafeerd door Joke van den Brandt. Oplage van 110 ex. 1 van de 100 op velin d'Arches (nr. 23). Geïllustreerd met 8 licht-erotische orig. lithogr. door van Damme, gesign. en genum. (23/110). Bevat de tekst in het Nederlands en een Duitse vertaling door Lore Hergershausen. Droogstempel Masereel Centrum.