Ventes live - Lot 442
[Flanders]
Album op de leeuw van Vlaenderen.
Antwerpen, s.n., 1851
Prix de marteau: €
70
€ 100 / 120
8vo obl.; 64 pl. (roestvlekjes, voornamelijk in tekst, platen grotendeels gevrijwaard).
Eigentijdse bruine linnen band, vergulde titel op vlakke rug (rug licht verkleurd, licht gewreven).
Historisch werk, geïll. met 64 platen op Chinees papier, genum. en gesign. door Dujardin (1817-1889), kunstschilder en professor aan de Academie van Schone Kunsten. Tekst in Nederlands, Frans, Duits en Engels.