Ventes live - Lot 282

BOONEN, Jac

Hoogovens.

Prix de marteau: € 100

€ 50 / 100

Ets, 59 x 44,5 cm, eigenhandig getiteld en gesign. onderaan (vlek in marge). Mooi werk.

Indrukwekkende ets van hoogovens met onderaan een blijk van zijn sociale bewogenheid: het uitbeelden van de arbeiders die door de  hoogovens opgeslokt worden.
Ref. P. Piron, I, 1999, p. 116: Tongerloo 1911-Borcht-Lombeek 1968, tekenaar en graficus, opleiding in Antwerpen o.l.v. J. De Bruycker.

Lot 282

Hoogovens.

BOONEN, Jac