Ventes en ligne - Lot 24

C. 75 grafische werken.

Enchère de départ: € 50

€ 60 / 120

Enchérir via Drouot

Gevarieerde auteurs, technieken en afmetingen.

Interessant lot met aquarellen, etsen, aquatinten, tekeningen etc. van o.m. Jos Van Hoof, William Walcot, Johan Ael, Rik Keuterickx (houtsneden), Germaine Cluytmans (ex-libris), Maurice Tan en André Laurenty (aquarellen), Ernest Albert (potlood tekeningen), etc. - Historische figuren o.m. Montmorency, Louis XII, Descartes; historische kostuums o.m. "noble birman", "homme/femme de puebla". Staalgravures met gom gehoogd - Garde Impériale. 11 staalgravures, mooi ingekleurd, de verschillende uniformen voorstellend van de Keizerlijke wacht.
Bijgevoegd: Bobesco & Davids - Flowers. Drawn by Arlette Davids. Text by Princess Bibesco.Tulips, Hyacinths, Narcissi. Paris, The Hyperion Press, s.d. Folio, uitgeversalbum met ringen (beschadigd).

Lot 24

C. 75 grafische werken.