Ventes live - Lot 451
Map met vijf etsen.
[Antwerpen], Roger van Akeleyen voor de Panter Pers, 1972
€ 120 / 180
5 kleurenetsen, kleinste 5,6 x 5 cm, grootste 6,6 x 5,6 cm, handgeschept papier groot formaat, genum. en gesign. in potlood (7/10).
Los in bedrukte papieren omslag. In zeer goede staat.
Bijgevoegd: Id. - Kleurenets. 12 x 8,8 cm, stevig papier, onder passe-partout, gesign. (6 stuks)