Ventes live - Lot 263
Vitrine. Gedicht. Litho's van Jörg Remé.
Amsterdam, Brumes Blondes, 1984
€ 80 / 120
Kl. folio.
Uitgeversband met orig. geïll. omslag (scheurtjes).
Gelimiteerde oplage van 200 genum. en door de beide auteurs gesign. ex. (n. 176). Gedrukt op 150 grams Drentprint papier op de persen van drukkerij F.X. Leipold te Zirndorf, Neurenberg. De twaalf litho's en de omslagillustratie in vijf kleurgangen gedrukt door Peter Dama.
Bijgevoegd: Van Bruggen, Nic - Place des Vosges. S.l., s.n., s.d. 4to. Spiraalband. Typoscript van de sonnettencyclus uit 1981 door de Antwerpse dichter N. van Bruggen (1938-1991). (2 vol.)