Ventes live - Lot 785

JAGENEAU, Lambert

De vliegende Hollander. Deel een. Het boegbeeld van Aquamarijn. Lithografieën van Frank-Ivo van Damme.

S.l., Joke van den Brandt, 1980

Prix de marteau: € 80

€ 80 / 100

Plano.

Los, blauw-groene linnen map vervaardigd door Handboekbinderij A.C.G. Koningin Fabiola Deurne. Mooi ex.

Editie gekalligrafeerd door Joke van den Brandt. Oplage van 110 ex. Eén van de 100 op velin d'Arches (n. 23). Geïllustreerd met 8 licht-erotische orig. lithogr. door van Damme, gesign. en genum. (23/110). Bevat de tekst in het Nederlands en een Duitse vertaling door Lore Hergershausen. Droogstempel Masereel Centrum.

Lot 785

JAGENEAU, Lambert