Ventes live - Lot 788
Laat alle deuren op een kier. Verzamelde gedichten.
Amsterdam, Querido, 2004
Prix de marteau: €
140
€ 120 / 160
8vo: 877 pp.
Halflederen band door De Witte Adelaar, vergulde gladde rug. Zeer goed ex.
Luxe-editie in een oplage van 30 genum. ex. (n. III) gesign. door L. Nolens. Met het gedicht "Laatste opdracht" in origineel handschrift gesign. door de auteur.