Ventes live - Lot 298
Eerste verzen zijnde: het Vader-huis.
Gent, (J. de Praetere), 1903
€ 150 / 200
4to (schutbladen gebr.). Gemarmerd karton, verguld zwart linnen titelschild op gladde rug (hoeken geschaafd). Goed, onafgesneden ex.
1ste druk van de handpers van J. de Praetere. Oplage van 120 genum. ex. 1 van de 100 op Hollandsch van Gelder (nr. 21). Met negenmaal het herhaalde siermotief. Handgeschr. opdracht van de auteur aan Victor de Meyere. Bevat 2 extra schutbladen met het uitgeversmerk van de Amsterdamse uitgever L.J. Veen. Ref. Baeyens 1. - Rousseeuw, Bibliografie van de handpersdrukken van J. de Praetere, p. 35-41. - Vlaamse bibliofiele uitgaven 24. Prov. 2 mod. ex libris, o.a. van Victor de Meyere.