Ventes live - Lot 363

BAKSTEEN, Dirk

Grote Vlucht naar Egypte.

1921

€ 120 / 150

Ets, 21 x 27,5 cm, velijn papier, gesigneerd in potlood "Dirk Baksteen", genummerd in potlood in linker benedenhoek "81/100".

Onder passe-partout.

In een Bruegeliaans Kempens heidelandschap banen Maria, Jozef en Kindje Jezus zich in de richting van een windmolen in de verte. Mooie afdruk, rijk aan plaattoon.
Ref. Van Nieuwenhuysen, no. 26.

Lot 363

Grote Vlucht naar Egypte.

BAKSTEEN, Dirk