Ventes live - Lot 363
Grote Vlucht naar Egypte.
1921
€ 120 / 150
Ets, 21 x 27,5 cm, velijn papier, gesigneerd in potlood "Dirk Baksteen", genummerd in potlood in linker benedenhoek "81/100".
Onder passe-partout.
In een Bruegeliaans Kempens heidelandschap banen Maria, Jozef en Kindje Jezus zich in de richting van een windmolen in de verte. Mooie afdruk, rijk aan plaattoon.
Ref. Van Nieuwenhuysen, no. 26.