Ventes live - Lot 133
Het jaar van de jicht.
Antwerpen, Galerij De Zwarte Panter, 1977
€ 150 / 200
Plano, 76 x 57 cm.
Los, in een etui in uitgeverslinnen (vervuild en licht beschadigd). Incompleet.
Uitgegeven ter gelegenheid van het Internationaal Rubensjaar met een inleiding door Dr. Gilberte Gepts en een slot door Michel Ouhow. Bevat 5 (van 7) gedichten van Remco Campert, Patrick Conrad, Gerrit Kouwenaar, Bert Schierbeek en Marcel van Maele (ontbreekt Gust Gils en Hugo Raes) en 5 (van 7) orig. zeefdrukken in potlood gesign. en genum. van Fred Bervoets, Jan Cox, Flor Hermans, Wilfried Pas en Ysbrant (ontbreekt Walter Goossens en Hugo Heyrman). Oplage op 105 ex. op Arches 88 voor de zeefdrukken en velin d'Arches voor de teksten, 85 genummerd 1-85 (nr. 38) en XX voor de medewerkers.