Ventes live - Lot 95

BOONEN, Jac

Landschappen. Map met tien etsen van Jac Boonen. Ingeleid door René Baert.

Antwerpen, Brussel, bij den etser ; A. Van Campenhout voor de etsen, Louis Desmet-Verteneuil voor de typografie, 1943

€ 150 / 200

4to obl.

Los in originele omslag en map (zwaar bevuilde map, enkele roestvlekjes). Etsen goede staat.

Volledig met 10 etsen in potlood gesigneerd en getiteld, beschermd met getiteld gesatineerd papier (verkeerd omslagpapier om ets VIII "Bloei"). Oplage van 120 genum. ex. Eén van de 100 op Van Gelder Zonen (nr. 25). Eigenhandig gesign. opdracht "à mon cher Nic (?) Winant bien sincèrement !", gedat. 20/2/1943.

Lot 95

BOONEN, Jac