Ventes live - Lot 764

[Mechelen]

Pittoresk Mechelen, 19e eeuw.

€ 200 / 300

Drie originele potlood- en lavistekeningen en aquarel, verschillende kunstenaars en afmetingen. Mooi geheel.

Titz, Louis - ['t Groen water, refugie van St. Truiden], s.d. Potloodtekening, 27,5 x 18,5 cm. Gebruikt als voorpagina van een programma. - Stothard, Anna Eliza - "Market Place Mechlin", 1820. Aquarel, 17,5 x 27,5 cm. - Barokgevel, 1812. Lavistekening, 18,5 x 12,5 cm; niet gesign. Hoeken hersteld, lichte watervlekken.

Lot 764

Pittoresk Mechelen, 19e eeuw.