Retour à l'aperçu

Lot 1521

Geschiedenis der stad Lier. Met platen naar teekeningen van J.B. de Weert.

BERGMANN, Anton

€ 100 / 150

Antwerpen, J.E. Buschmann, 1873

8vo: vi-676-[4] pp. (enkele platen licht gevlekt).

Halflederen band met hoeken (licht geschaafd), goudgestempeld wapenschild centraal op beide platten, vergulde rug op 5 ribben, rood leder titelschildje, gespikkelde snede. Mooi ex.

Eerste editie van deze belangrijke monografie over de stad Lier. Volledig met 15 lithogr. platen met zegels, penningen, monumenten en stadsgezichten.
Ref. Opac KBR.
Prov. Society of Writers to the Signet (goudgestempeld supralibros).

Lire plus

Lot 1521