Live auction - Lot 142
Originele inkttekening, 36 x 27 cm, eigenhandig onderaan getiteld en gesigneerd onderaan rechts.
Mooie prent.
Originele inkttekening van J. Burssens voor de ets die bij de posthume druk gevoegd was van "Ode" geschreven door Gaston Burssens en uitgegeven door J. Meert in 1996. Mooi portret van "N. Gaston".