Live auction - Lot 640

[Auction catalogue - The Hague]

Catalogus van een gedeelte van 't uitmuntend en overheerlyk kabinet kunstige schilderyen. Meestendeels van de allerbeste en voornaamste Nederlandsche meesters by een verzameld door den banquier Jaques Bergeon in 's Hage.

('s Gravenhage, Jacobus Van Karnebeek, 1773)

€ 120 / 150

In-4° : 68 pp.

19de eeuwse band : half bruin marokijn met hoeken, rug met ribben, kopse snede verguld (lichte slijtage aan scharnieren, hoeken en platranden).

Beschrijving van een selectie van 200 schilderijen uit de verzameling van Jacques Bergeon, advocaat en bankier. Omwille van financiële moeilijkheden zouden zijn bibliotheek in 1789 en zijn buitengoed "Brittenrust" bij Alphen aan de Rijn in 1790 publiek verkocht worden.

Lot 640