Live auction - Lot 463
Waarom.
Sint-Amandsberg, De Zachte Klaarte, 2002
€ 200 / 300
4to.
Geïll. omslag met ets. Mooi ex.
Bibliofiele uitgave verschenen n.a.v. de negentigste verjaardag van Zulma Raveel-De Nijs. Geïllustreerd met twee koperetsen in zwart/wit (op omslag) en kleur. Oplage van 54 ex. Eén van de 12 ex. geletterd (E/L). Bij ieder ex. hoort een suite van een ets in z/w en kleur, gemonogrammeerd door de kunstenaar. Colofon in potlood gesign. door de kunstenaar.