Live auction - Lot 229
Sluit uwe ogen op het licht. [Etsen door R. Ergo].
Oostakker, De Prentenier (op de handpers in het atelier De Schalmei), 1992-1993
€ 500 / 700
Gr. folio. Band door R. Ergo gemaakt uit grijs-blauw gemarmerd papier, rode schutbladen, schilderij (olie op papier) in groen papieren map. Het geheel in map van grijs karton met orig. schilderij (aquarel) en houtsnede op bovenste omslag (ondermarge heel licht verkleurd, scharnier vooraan licht geschaafd, kl. afdruk van cellotape). Mooi ex.
4 gedichten van Van de Woestijne, geïll. met 3 gesign. etsen door Ronald Ergo. Oplage van 25 genum. ex. 1 van de 10 (nr. VIII), met suite van 3 ingekleurde etsen, een houtsnede en een origineel olieverfschilderij getiteld "Vrouw" (olie op gesso op papier). Colofon gesign. door de kunstenaar. Blindstempel handpers De Schalmei. Ref. Opac KBR.