Online auction - Lot 247

STREUVELS, Stijn

2 handgeschreven gesigneerde postkaarten en een postzegel met het portret van Streuvels.

Starting bid: € 80

€ 100 / 150

Bidding via Drouot

1. Fotopostkaart, aan "Mej. Mia Van Noorden", 1939, met afgestempelde postzegel. "Zalig Nieuwjaar van Stijn Streuvels". - 2. Postkaart met getekend portret van Streuvels en zijn handtekening, aan "De heeren E. & C. Van Aelst", 27/03/1927, met afgestempelde postzegels. Streuvels bedankt voor "goede ontvangst [...] van het boek (Chesterton) dat binnen en buiten even goed is". - 3. Postzegel ter ere van het eeuwfeest van Stijn Streuvels 1871-1971, afgestempeld en opgeplakt.

Lot 247

STREUVELS, Stijn