Live auction - Lot 319
Mooie collectie van 83 postkaarten.
20ste eeuw
150
€ 120 / 150
In kleur.
In opbergmap, met monogram.
Betreffende Mechelen: o.a. 5 stuks van de reeks "Gedenkenis der jubelfeesten van Hanswijk Mechelen 988-1918", 31 stuks van de reeks "Prentpostkaarten ter verheerlijking van ons prachtig Oud-Mechelen" waarvan 30 betreffende De Dijle (1913), 12 stuks van de 2de reeks "Belfortstrijd of Ommegang der Reuzen", 5 stuks van de 1ste reeks "De Volmolen", 5 stuks van de 2de reeks "De Meijsbrug", 4 stuks van de 3de reeks "Befferbrug-Zakbrug", 5 stuks van de 4de reeks "Ankerbrug", 5 stuks van de 5de reeks "Olifantbrug-Sluisbrug", 6 stuks van de 6de reeks "De Kleine Melaan".
Bijgevoegd: 1. 8 postkaarten, betreffende O.L.V. van Hanswijk, genum. 1-8 (kunstdruk L. Van Den Bossche). - 2. Geudens, A. - 1 postkaart, in kleur, getiteld "De jubelfeesten van O.L.V. van Hanswijk 1913 [...]". - 3. Menukaart, 23/07/1938, 8vo, 2 bladen. T.g.v. het beiaardtentoonstellingsdiner. Met 2 ill. (92 stuks)