Live auction - Lot 288

DE PILLECYN, Filip

Blauwbaard. Met illustraties door Jan Fr. Cantré.

Mechelen, Het Kompas; Amsterdam, De Spieghel, 1931

€ 80 / 100

8vo. Blauw half leder met hoeken, vergulde rug op 5 ribben, vergulde fileten en marmerpapier op platten, orig. omslag en rug bewaard, vergulde kopsnede, in schuifdoos overtrokken met marmerpapier (rug licht verkleurd, roestvlekken op andere snedes en op eerste en laatste pp.). Mooi ex. in luxe-band.

1ste druk. 7 initialen en 6 volle blad houtsnedes van Jan-Frans Cantré (1886-1931). Met gesign. opdracht door de auteur "Au cher ami Charles Culot, en témoignage d'affection et d'estime".

Lot 288

DE PILLECYN, Filip