Live auction - Lot 225
St-Gummaruskerk in Lier.
1947
€ 70 / 90
Aquarel, 50 x 41 cm, dik papier, gesigneerd en gedateerd linkerbenedenhoek "Const Van den [...] 4.X.47".
Gekleefd op stevig karton.
Zicht op de Sint-Gummarus, gezien vanop de vismarkt.