Live auction - Lot 92
Duistere machten.
Brussel, A. Van Campenhout, Cock's Drukkerijen, 1941
€ 100 / 150
4to obl.
Los in originele omslag, halflinnen map (vlek en stoffig). Goed ex.
Volledig met 8 etsen in potlood gesigneerd, getiteld en genummerd. Oplage van 167 genum. ex. Een van de 150 op Pannekoek velijn (nr. 40). Met voorwoord van Karel Horemans. Met gesign. opdracht van de kunstenaar aan de heer Van Haelst "uit waardering voor zijn werk", 1942. Ref. P. Piron, I, 1999, blz. 116 : Tongerloo 1911-Borcht-Lombeek 1968, tekenaar en graficus, opleiding in Antwerpen o.l.v. J. De Bruycker.