Live auction - Lot 368

CANTRÉ, Jozef

Proefdruk voor "Sterven" van Anna Blaman.

1949

€ 80 / 100

Houtsnede, 17,5 x 10,5 cm, handgeschept papier, 28 x 19 cm, in potlood gesign. en gedat. onderaan (enige vlekjes in de marge).

Anna Blaman ("Ben Liever Als MAN"), pseudoniem van de Nederlandse schrijfster Johanna Petronella Vrugt (1905-1960).
Bijgevoegd: Carême, M. - Petite flore. Brussel, s.n., 1937. Vierkant 12mo. Groenfluweel omslag. Oplage van 654 ex. 1 van de 600 op Featherweight light. Opdracht van de dichter (1899-1970) aan Jozef Cantré "en souvenir des bons moments passés en sa compagnie à Ostende, Mai 1937". (2 stukken)

Lot 368

CANTRÉ, Jozef