Live auction - Lot 752

[Music]

DE BOECK, August

Korte handgeschreven muzikale notitie en gesigneerde foto aan "Grietje", Margot Pélerin.

Juli 1901, mei 1902

€ 100 / 200

Muz. notitie: postkaart, 9 x 14 cm, met postzegel en afgestempeld. Foto: kabinetkaart, 16,5 x 10,8 cm, onderaan gesigneerd en met korte muzikale notitie op de foto.

1. 18 maten muziek gesign. door August De Boeck (1865-1937), Belgisch componist, organist en muziekpedagoog op een postkaart met adres "Mademoiselle M. Pélerin, 135 Chaussée de Waterloo, Uccle", gedateerd 1902. - 2. Foto van August de Boeck, door fotograaf A. Daams, als "cordial souvenir" aan Margot Pélerin, juli 1901.
Toegevoegd, 13 bidprentjes van voornamelijk Vlaamse schrijvers, priesters en Vlaamsgezinden, enkele van kunstenaars en een componist: Hugo Verriest, Roger Raveel, Bruno De Winter, Alfons Depla, Lodewijk Dosfel, Juul Callewaert, Hendrik-Jozef Elias, Blanka Gyselen, Leo Vindevogel, Amelia-Johanna Willems, Emiel Hullebroeck en Leon Sarteel. Hierbij toegevoegd nog 2 foto's van de schrijver Willem Putman en één van Hugo Verriest. (14 stuks)

Lot 752

DE BOECK, August