Live auction - Lot 881

VAN DER LECK, B., KLAARHAMER, P.J.C.

Het hooglied van Salomo. Verlicht en versierd.

Amsterdam, Versluys, 1905

€ 150 / 250

Folio: 35 pp. (schutbladen gebruind).

Orig. gedecoreerd linnen (watervl., licht gebruind, hoeken gerafeld). Goed, onafgesneden ex.

Decoratief album met 4 grote en 16 kleinere lithografieën in sepia. Tekst in sierlijk, origineel olijfgroen gegraveerd lettertype. Genummerd ex. (n. 50), oplage onbekend. Gesign. door de artiesten. Kaft met mooie zwarte typografische letters en decoraties.

Lot 881