Live auction - Lot 881
Het hooglied van Salomo. Verlicht en versierd.
Amsterdam, Versluys, 1905
€ 150 / 250
Folio: 35 pp. (schutbladen gebruind).
Orig. gedecoreerd linnen (watervl., licht gebruind, hoeken gerafeld). Goed, onafgesneden ex.
Decoratief album met 4 grote en 16 kleinere lithografieën in sepia. Tekst in sierlijk, origineel olijfgroen gegraveerd lettertype. Genummerd ex. (n. 50), oplage onbekend. Gesign. door de artiesten. Kaft met mooie zwarte typografische letters en decoraties.