Live auction - Lot 93
[Belgium - De Praetere]
Natuur.
Sint-Martens-Latem, J. De Praetere, [1902]
€ 150 / 200
8vo (schutbladen licht gebruind).
Gemarmerd papier over karton, gladde rug met zwart, verguld titeletiket (licht geschaafd, rug verkleurd). Goed, onafgesneden ex.
Eerste druk. Oplage van 300 genummerde ex. op Hollands (n. 275). Titel, colofon en versiering in violet gedrukt. Ex. met de schutbladen op naam van L.J. Veen, Amsterdam, uit de onverkochte stock van De Praetere.
Ref. Rousseeuw 6. - Vlaamse bibliofiele uitgaven 22.
Prov. "Alette E.C. van der Looy van der Leeuw" (1880-1967), kunsthistorica en conservatrice Rijksmuseum (ms. eigendomskenmerk op 1ste schutblad, gedateerd maart 1906).