Lot 517

12 vol. over Leuven en haar geschiedenis.

€ 150 / 200

8vo en 4to.

Eigentijds leder. In goede staat.

De Ram, P.F.X. - Recherches sur l'histoire des comtes de Louvain et sur leurs sépultures à Nivelles (976-1096). 1851. - Poullet, E. - Sire Louis Pynnock, patricien de Louvain, ou Un maïeur du XVe siècle. 1864. - Van Even, E. - Mengelingen voor de geschiedenis van Braband. 1871. - Jacobs, A. - L'abbaye noble de Sainte-Gertrude à Louvain depuis son origine jusqu'à sa suppression. [1880]. - Lovensche Sint-Lucas gilde. Uitgave 1-6. 1882-1887. - Album illustré du cortège historique organisé à Louvain à l'occasion du cinquantième anniversaire de la restauration de l'Université catholique, 1834-1884. Leuven, D. Aug. Peeters-Ruelens, 1886. - Vander Linden, H. - Geschiedenis van de stad Leuven. 1899. - Troostembergh, baron de - Les sires d'Heverlé (1125-1446). 1910. - Fonteyn, R. - Louvain. Guide illustré. 1913. - Fuglister, A. - Louvain, ville martyre. Préface Émile Verhaeren. 1916. - De Munter, V. - Pierre-Joseph Verhaeghen. 1932. Met opdracht aan Edgar van Herckenrode. - Leloire, E. - Généalogie de la maison princière et ducale d'Arenberg (1547-1940). Brussel, Fr. van Muysewinkel, 1940.
Bijgevoegd: 20 kleine publicaties en toeristische brochures over Leuven, 20ste eeuw, o.a. één in verband met Expo 58. - 18 vol. "Bulletin du Cercle de Conférences" à Louvain. 1956-1965. (50 vol.)

Read more

Lot 517