Live auction - Lot 169
[Devotion]
Handgekleurd.
18de eeuw
€ 250 / 350
Gouache en goudverf op perkament, 12 x 9 cm; niet gesign., getiteld zoals hierboven. Lichte roestvlekjes overwegend op de verso. Mooi stuk.
"Salvator Mundi". Zeer fijne voorstelling van Christus met het kruis gedeeltelijk zichtbaar, in een ovalen vlak.