Live auction - Lot 378
Nieuwjaarskaartje voor het jaar 1960, met gouache.
€ 100 / 150
Gouache op papier (randen gerafeld), 18,5 x 12,5 cm.
Nieuwjaarskaartje voor het jaar 1960, met binnenin nieuwjaarswensen en gesign. door Gerard Walschap (1898-1989). Op de voorkant een gouache met het jaartal "1960" erin verwerkt, vermoedelijk van de hand van Walschap zelf. Bijgevoegd zijn nog 2 nieuwjaarskaartjes (1970 en s.d.) van Walschap en zijn vrouw Ninette, met handgeschreven wensen door de auteur. Het ongedateerde kaartje ook met gouache, vermoedelijk van Walschap.
Bijgevoegd: Handgeschr. en gesign. postkaart van Ernest Claes (14/07/1920). - 10 postkaarten (ca. 1910-1920) met foto's van Stijn Streuvels (3), René De Clercq, Frans Van Cauwelaert, Pol de Mont, Felix Timmermans, Maurits Sabbe, Ernest Claes, Herman Teirlinck. (14 stuks)