Lot 448

Oorlogsetsen en -schetsen. Zes originele en onuitgegeven koperetsen acht reproducties van pentekeningen. [Voorwoord door Paul Eeckhout].

DE BRUYCKER, Jules

€ 200 / 300

Antwerpen, J.E. Buschmann, 1975

In-f°.

En ff., sous chemise. Sous boîte d'édit. = in uitgeversdoos.

Édition originale posthume de ce quatrième et dernier album dans lequel De Bruycker esquisse quelques silhouettes de soldats allemands pendant l'occupation. Tirage à 112 ex., un des 6 ex. de luxe sur Moulin du verger numérotés A à F (ex. F), avec un dessin à la plume signé de De Bruycker. Les eaux-fortes sont signées par la veuve de l'artiste = Eerste posthume uitgave van het vierde en laatste album door De Bruycker met schetsen van Duitse soldaten tijdens de bezetting. Losbladig, onder omslag, in oorspronkelijke doos. Ex. F. met een gesigneerde originale tekening.

Lot 448

DE BRUYCKER, Jules