Live auction - Lot 486

6 etsen en litho's.

PEISER, Kurt

€ 200 / 300

Verschillende formaten en papier, meestal gesigneerd in de plaat of steen, 5 bovendien gesigneerd met potlood rechts onder. Enkele getiteld en genummerd.

1. "La percée rue Pacheco". 19848. Getekend en gedat., genummerd 8/150 en gesign. in potlood. - 2. "Dernière station. Epreuve d'artiste". 1930. Gesign. en gedat., met handgeschreven opdracht onderaan. - 3. "L'impasse de la Maison rouge". In potlood getiteld en gesign .- 4. Kolendrager. Litho. Getekend op de steen. - 5. Familie op bank. Ets. Gesign. in potlood onderaan rechts. - 6. Steegje met pratende vrouwen. 1945. Litho. Gesign. en gedat. op steen. K. Peiser (Antwerpen 1887- Ukkel1962) was een schilder, etser en lithograaf.

Lot 486

6 etsen en litho's.

PEISER, Kurt