Lot 453

6 etsen.

DE CONINCK, René

€ 120 / 180

C. 1969-1971

Verschillende formaten, in potlood gesigneerd (gebruikssporen in marge, "Herfst" met kras, lichte roestvlekken en verkleuringen; "Optelling te Betlehem" opgekleefd).

Niet ingelijst, 1 onder passe-partout (passe-partout met waterschade).

1. Herfst. 5de staat. 36,8 x 48,2 cm.-- 2. Optelling te Betlehem. 2de staat. 14,7 x 20,9 cm.-- 3. Herinnering uit Italië. 1965. 54,5 x 73 cm.-- 4. Z.t. N° 6/10. 1969. 21,9 x 29,8 cm.-- 5. Z.t. N° 9/10. 1969. 40 x 49,8 cm.-- 6. Z.t. N° 11/12. 1971. 29,9 x 19,6 cm.

Lot 453

6 etsen.

DE CONINCK, René