Live auction - Lot 454

"Le laboureur".

DE KAT, Anne-Pierre

€ 100 / 120

1936

Lithogr., 31,5 x 40,5 cm; eigenhandig in potlood getiteld, gedateerd en gesign. onderaan (vlekje in marge).

Ingelijst en onder passe-partout (niet uitgelijst, enkele vlekjes en frame met krasjes).

Animerend gezicht op een landelijke omgeving, vermoedelijk in de buurt van Brussel, met op de voorgrond een ploegende boer en aan de rechterzijde een dame met in haar hand de verdiende beloning. Met dedicatie aan de heer Biergé (?), lid van de kunstenaarskring van Bosvoorde.
Prov. Maison d'art G. Arekens (Brussel).

Lot 454

"Le laboureur".

DE KAT, Anne-Pierre