Lot 588

[Karel van de Woestijne]

VAN DYCK, Albert

€ 100 / 150

s.d

Houtskooltekening, 26,3 x 22,3 cm (kortafgesneden rand links).

Portretschets van de Vlaamse schrijver-dichter Karel van de Woestijne (1878-1929), gesigneerd onderaan rechts.
Bijgevoegd: Idem - [Dorpsgezichten], 2 geaquarelleeerde pentekeningen, +/- 31 x 23 cm. Jeugdwerk ?
Ref. Arto 2000 II, p. 469. Turnhout 1902-Schilde 1951, schilder van portretten, genretaferelen, landschappen en stillevens. Aquarellist,beeldhouwer, etser en lithograaf.

Lot 588

[Karel van de Woestijne]

VAN DYCK, Albert