Live auction - Lot 296

VAN STRATEN, Henri

[Kruisweg].

[1926]

€ 200 / 300

14 lino's, ca. 22,5 x 17 cm, gemonogrammeerd in de prent, gesigneerd in potlood(randen verstevigd met kraftpapier op verso).

In kaft met handgeschreven notities.

Volledige reeks. Eén van de 10 handgedrukte en gesigneerde exemplaren aangeboden aan de Raad van Beheer van de Standaard in 1929 (cfr vermeld op de kaft). Ref. Raskin pp. 128-129.

Lot 296

[Kruisweg].

VAN STRATEN, Henri