Online auction - Lot 230

[Handschrift]

Collectie handschriften, brieven, typoscripten, foto’s en ander documenten m.b.t. Nederlandse auteurs uit de eerste helft van de twintigste eeuw.

Starting bid: € 200

€ 250 / 350

Bidding via Drouot

O.m. 1. Herman Robbers (1868-1937): 2 brieven aan H. Dunlop (1919). - 2. Joannes Reddingius (1873-1944): hs. van gedicht "De koning-tempelwijze". - 3. Cor Bruijn (1883-1978): 2 gedichten in hs. (1943) en portretfoto (1963). - 4. Bernard Verhoeven (1897-1965): brief aan Hans Roest en portretfoto. - 5. Simon Vestdijk (1898-1971), "Fabels met kleurkrijt" (1938): 1 f. met nota’s en correcties. - 6. A. den Dolaard (1901-1994, pseud. van Cornelis Spoelstra jr.): portretfoto met hs. gedicht ("jan. 1965"). - 7. Albert Kuyle (1904-1958): 1 brief. - 8. Han G. Hoekstra (1906-1988): brief (24-III-1944). - 9. Eric van der Steen (1907-1985, pseud. van Dirk Zijlstra): drie brieven (1946-1948) aan Hans Roest, en 6 losse etsen (van?). - 10. Louis de Bourbon (1908-1975): 3 brieven aan Hans Roest (1955-1956). - 11. H.M. van Randwijk (1909-1966): 6 gedichten in hs. (5) of typoscript (1) en krantenknipsels. - 12. M. Knoop: "De verlaten cel", gesigneerde rijmprent (mei 1945) uitg. door "Islegouw" met linosnede van Willy Zandvliet (177/200).

Lot 230