Live auction - Lot 681

WILL NOT BE AUCTIONED

[Egypt - Near East]

STRAUSS, Friedrich Adolph

[RETIRE] Sinaï en Golgotha. Reis in het Oosten. Naar den achtsten druk uit het Hoogduitsch bewerkt door J.J.L. ten Kate.

Arnhem, J. Voltelen, s.d

€ 70 / 90

Gr. 8vo.

Paars uitgeverslinnen, vergulde rug (knepen gescheurd), [6]-466 p. (enkele roestvlekken).

Nederlandse vertaling door ten Kate. Beschrijvingen van een reis door Griekenland, Egypte, de Sinaï, Jeruzalem en het Beloofde Land. Geïll. met 2 kaarten en 11 chromolithogr. : front. (zicht op Jeruzalem), titelp. en 9 pl. (Caïro, Olijfberg, protestantse kerk te Jeruzalem, Bethlehem, etc.).

Lot 681

WILL NOT BE AUCTIONED

STRAUSS, Friedrich Adolph