Live auction - Lot 581
[Belgium - Antwerp]
Antwerpen.
[Augsburg, Georg Balthazar Probst, 2de helft 18de eeuw]
€ 400 / 500
Kopergravure, 39 x 105 cm, ingekleurd (lichte watervlek en kleine restauratie aan de bovenmarge).
Panoramisch zicht op Antwerpen door E.B. Werner. Met onderaan een legende (1-46).