Live auction - Lot 549

[Belgium - Ieper]

Partij losse documenten en kadastrale leggers betreffende Ieper en omliggende.

Hammer price: € 850

€ 150 / 200

1. Reeks losse documenten van stad en Kasselrij Ieper, Ieperse bisschoppen, advocaten, enz. - 2. "Hantbouck" met pachtinkomsten, 18de eeuw, perkamenten omslag. - 3. Concept-notulen van Ieperse leden van het "Comité patriotique van West-Vlaanderen" (1790). - 4. Lithografische kopies van kadastrale leggers van Dikkebus, Ieper, Moorslede, Oekene, Rollegem-Kapelle, Rumbeke, Watou, Wevelgem, Zandvoorde.
Bijgevoegd: 1. Algemeen liggingsplan van de gemeente Ledegem (door Gazelec). - 2. Enkele (beschadigde) kaarten van o.m. Staden. - 3. Een partij gedrukte uitgeverskaarten en plattegronden, ca. 1880-1920 (erg gebruikt, met scheuren). (Samen 1 doos)

Lot 549