Live auction - Lot 764
[Liber amicorum]
Nationaal comiteit voor hulp. Provincie Antwerpen. Het korps van opzichters. Aan den Heer Frans Franck.
Juli 1919
2.400
€ 400 / 500
4 dubbel gevouwen folio's, genaaid, geschreven in zwarte en rode inkt, getiteld en gedecoreerd in bister, getekend portret in zwarte inkt en kaart afgewerkt met aquarelle.
Groen marokijnen portfolio gesigneerd Berthe van Regemorter, vergulde platten met decoratief bladmotief en rode en witte bloemen, verguld wapen van Antwerpen, vergulde binnenranden, decoratieve stoffen schutbladen (rug en randen licht verkleurd), stoffen omslag.
Liber amicorum samengesteld door het Nationaal Hulp- en Voedingskomiteit, een Belgische organisatie tijdens de Eerste Wereldoorlog aan Frans Franck "Bestuurder der Afdeeling Hulp van het Nationaal Komiteit voor Hulp en Voeding". Met portret gesigneerd door Frans Hendrix en getekende "Kaart der Opzicht-Distrikten" van de provincie Antwerpen. Met handtekeningen van o.m.: Hautekeete, P. Verheyden, J. van Overloop, G. Sweeck, Lampo, Edm. Herman, P. Rysheuvels, L. Van den Berghe, H. Weckers, Van Alleynnes, G. De Ridder, J. Collon, Wiels, etc.
Prov. [Frans Franck].