Live auction - Lot 112

DELHEZ, Victor

15 houtsneden.

Antwerpen, J.E. Buschmann, 1925

€ 200 / 300

Folio : 13 (van 15) houtsneden.

Los in orig. kaft (gespleten onderaan).

Eén van de 250 op de pers genum. ex. op Normandy Vellum (nr. 163). Ontbreken : "Boomen" en "Uilen". Zeldzaam. Bijgevoegd : Id. - Zelfportret, s.d. Houtsnede, 29,5 x 22,7 cm, épreuve d'artiste, gesign. rechter benedenhoek. Goed ex. Ingelijst (niet uitgelijst). Ref. P. Piron I:366 : Antwerpen, 1902 - Argentinië 1985, houtgraveerder, architect, illustrator.

Lot 112

15 houtsneden.

DELHEZ, Victor