Live auction - Lot 388
Moeder met kind.
2002
€ 100 / 200
Lithografie, 40 x 50 cm, getekend, gedateerd "S Dillemans 2002" en genummerd "1/75" in potlood.
Onder passe-partout, ingekaderd (niet uitgekaderd).
Van de Belgische kunstschilder S. Dillemans (b. 1965).