Live auction - Lot 100

CASSIERS, Henri

8 kleine tekeningen.

€ 200 / 300

Verschillende afmetingen, meestal tweezijdig getekend; gemonogr. of voluit gesigneerd, enkele met vermelding van locatie. Enkele met nota's betr. kleur etc., 1 schetsje van boerinnetjes waarvan enkele in kleur.

Mooi lotje met zichtje van sluis, zichtjes van Profondeville, Haeren, Melsbroek. Bijgevoegd: Anon. - 13 kleine aquarellen, s.d. Verschillende afmetingen, kleinste 12 x 4,5 cm, grootste 16 x 21 cm; niet gesign., 1 met een potloodtekening op verso. Mooi setje met landschapjes, hooikar, bloemen, zichtje van Luik, Wimpfen (Duitsland), etc. (21 stuks)

Lot 100

8 kleine tekeningen.

CASSIERS, Henri