Live auction - Lot 504

DE MONT, Pol

Meivuur. Landelijk spel in twee bedrijven. Getoonzet door Jef van Hoof.

Antwerpen, G. Janssens, 1916

€ 150 / 200

4to.

Velijnen band gesign. L. P[eeters], vergulde fileet op beide platten, vergulde gladde rug, orig. omslag bewaard, etui van gemarmerd papier. Goed ex.

Eerste druk. Titel, namen van personages en initialen in rooddruk. Ex. op Hollands-Van Gelder gedrukt voor Gust Janssens. Met extra gedrukte dedicatiepagina (gedateerd 2 maart 1917) voor Willem Schepmans (1872-1944), de heroprichter van de aloude Antwerpse rederijkerskamer De Violieren.
Ref. Vlaamse bibliofiele uitgaven 30.
Bijgevoegd: Id. - Hendrik Conscience. Zijn leven en zijne werken. Haarlem, W. Gosler, 1883. 8vo. Goudgestempelde velijnen band. Etui. 1ste druk, ex. op Hollands papier. Front. portr. en ets van het sterfbed van Conscience, door P. Verhaert. Prov. Pol de Mont (ex libris door Karel Doudelet, 1900). - De Saegher (ex libris). (2 vol.)

Lot 504

DE MONT, Pol